KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / blyerts 16406243
nr 1640 6243
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Akvarell / blyerts, Gunnar Brusewitz (1924-2004). Signerad, daterad -68. Akvarell, bildmått: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:27:16
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz